KDO JSME

Naše společnost HVLD Management s.r.o. si díky své dlouhodobé a progresivní strategii vybudovala pozici renomované a úspěšné firmy.

Naše jedinečnost spočívá ve skloubení nejvyšší úrovně kvality práce a dlouhodobého růstu. Důkazem je řada významných ocenění od mezinárodního holdingu za kvalitu našich služeb a rozvoj firmy. Nejvíce si vážíme ocenění za 10. místo v Evropě za nejdynamičtější růst firmy, 3. místo v Evropě za rozvoj firmy a 1. místo za nejvyšší kvalitu služeb v ČR v našem oboru.

Na českém trhu působíme od roku 2009, zpočátku jako sdružení fyzických osob, později jako společnost s ručením omezeným. Abychom mohli poskytovat ty nejlepší služby, spolupracujeme se
40 nadnárodními společnostmi a mezinárodním backofficem, kteří nám poskytují dlouhodobé stabilní zázemí. Naše orientace na kvalitu, růst a inovace vede každým rokem ke stále větším úspěchům firmy.

CO DĚLÁME

"Pomáháme lidem žít lepší život" - to je motto, které nás charakterizuje. Na základě odborné analýzy vytváříme projekty pro fyzické a právnické osoby v oblasti finanční gramotnosti a ekonomiky a šíříme objektivní odborné informace mezi českou populaci, čímž zvyšujeme životní úroveň našich klientů.

Velké množství finančních prostředků investujeme pravidelně do osobní rozvoje a posunu našich spolupracovníků. Předáváme jim cenné zkušenosti a dáváme příležitost získat praktické dovednosti
v oblasti komunikace, plánování, leadershipu a vedení týmu. Naučíme spolupracovníky najít a využít jejich potenciál. Klademe důraz na výchovu budoucích manažerů, ředitelů a úspěšných podnikatelů, kteří se řadí mezi 1 % nejvýdělečnějších lidí v ČR.