REFERENCE

Eva H.

Finanční specialista

"Díky HVLD jsem poznala velké spektrum lidí napříč různými obory, získala vhled do oblasti manažerských dovedností jako je time management, leadership, prezentační dovednosti. Nejvíce si vážím vždy nápomocného vedení, smysluplnosti práce a mladého dynamického kolektivu skvělých lidí."

Aneta K.

Manažerka

"Už na střední škole jsem snila o tom, že se stanu manažerkou v mezinárodní společnosti a budu pomáhat druhým. Toužila jsem po úspěchu, uznání, ale především po časové a finanční svobodě. Během studia VŠE v Praze jsem odcestovala do Austrálie, kde jsem hledala naplnění svých snů. To jsem ještě netušila, že příležitost mého života čeká doma. Pro tuto práci jsem se nadchla a mé nadšení trvá již 9 let."

Tomáš U.

Finanční specialista

"Pojem HVLD neznamená jen skvělou pracovní příležitost. Znamená pro mě mnohem více. Člověk se tu obrovským způsobem posune. Jsem tu teprve půl roku a vidím na sobě velký posun. Lidé zde ze začátku nepotřebují žádné zkušenosti, vše se naučí od začátku. Atmosféra je tu super, všichni si pomáhají, skvělý kolektiv Vás nikdy nenechá ve štychu, stejně jako Váš mentor, u kterého máte vždy oporu. Naučil jsem se tu spoustu skvělých věcí, které využiji jak ve firmě, tak i v normálním životě. Učím se jak se stát manažerem v mém věku, což je neskutečné, navíc práce s lidmi je ta nejlepší, protože získávám spoustu skvělých kontaktů, které se vždycky hodí."

Martina B.

Manažerka

"Životní příležitost jménem HVLD mi už osmým rokem mění můj život k lepšímu! Nastoupila jsem na částečný úvazek již při studiu na VŠ, konkrétně ČVUT v Praze oboru architektura a stavitelství. Díky propracovanému vzdělávacímu systému jsem se tuhle práci naučila od úplného začátku a vypracovala se na manažerskou pozici již jako čerstvý absolvent VŠ. Získala jsem obrovské množství zkušeností jak v jednání s lidmi, tak i vedení týmu, což mě velmi baví :) Nejvíce si vážím spolupráce s mým profesionálním koučem a našeho skvělého týmu mladých lidí, kteří táhnou za jeden provaz, vzájemně se podporují a jdou za společným cílem! Jsem pánem svého času a pracuji na své časové i finanční svobodě. Jsem šťastná, kde jsem a v životě bych neměnila!"

Lukáš V.

Manažer

"Jsem velmi rád, že mohu v HVLD dlouhodobě působit. Získal jsem velký osobnostní posun, smysluplnou kariéru a spoustu krásných zážitků. Skvělý kolektiv plný úsměvů mě každý den rozveselí a motivuje k lepším výsledkům."

Kristýna V.

Finanční specialista

"Spolupráce s HVLD mi dala nový lepší pohled na svět. Dělám práci, která mě naplňuje. Vidím velký přínos pro klienty a lidi v mém okolí. Je to práce, která mi umožňuje se realizovat a cítit se užitečná ;) "

Lucie V.

Manažerka

"Práci v HVLD vnímám jako velkou životní příležitost. Vždycky jsem na sobě chtěla pracovat a osobnostně se posouvat. Za těch 6 let, co zde pracuji, jsem se naučila spoustu dovednostní, získala mnoho cenných zkušeností a to mi zkvalitnilo i mimopracovní život. Na mojí práci mě nejvíce baví to, že pomáhám lidem, a to nejen svým klientům a kolegům, ale také se mohu věnovat charitě a pomáhat i těm, kteří neměli takové štěstí na zdraví a rodinu jako já. Jako velké plus vnímám časovou flexibilitu, díky které si mohu plánovat čas podle sebe a navíc jsem mohla tuto práci skvěle skloubit se studiem na VŠE. V neposlední řadě bych chtěla vyzdvihnout úžasný kolektiv perspektivních lidí, ve kterém panuje důvěra a přátelské prostředí. Výhodou je, že má tato práce velký záběr činností a díky tomu si v ní každý najde, co miluje."

Nikola V.

Trainee program

"Tato práce mi dala super prezentační dovednosti, hodně mi pomohla větší slovní zásoba při státnicích a zkouškách na VŠ. Dala mi větší sebevědomí a lepší komunikaci s cizími lidmi. Jsem moc spokojená s přístupem vedoucích k novým lidem, kteří s prací začínají a za naši paní ředitelku, která ke všem přistupuje individuálně a dokáže vždy pomoci a poradit."